TABLE IN restoranų gidas

„Tablein Diners’ Awards 2021“: paskelbti geriausiai vertinami Lietuvos restoranai

 

Pasaulinė internetinių rezervacijų platforma „Tablein“ paskelbė analogų šalyje neturinčių „Tablein Diners’ Awards 2021“ apdovanojimų rezultatus, kurių metu paskelbė 2021-aisiais svečių geriausiai įvertintas maitinimo įstaigas Lietuvoje.

Renkant „Tablein Diners’ Awards“ apdovanojimų nugalėtojus nedalyvavo ekspertai ar komisijų nariai. Vieninteliais ir svarbiausiais vertintojais čia tapo patys restoranų lankytojai, o išrinkti laimėtojus leido būtent jų individualia patirtimi paremtas atgalinis ryšys, konkrečiau, – atsiliepimai bei maisto, aptarnavimo, aplinkos, švaros reitingavimas.

“Vertinimas prieinamas tik realiems, iš tiesų restorane apsilankiusiems svečiams. Galimybės palikti netikrus anoniminius komentarus ar juos klastoti Tablein.lt nėra”, – „Tablein Diners’ Awards“ apdovanojimų rezultatų skaidrumą garantavo „Tablein“ įkūrėjas ir vadovas Paulius Šuksteris.

Savo 2021-ųjų metų favoritus išrinko patys restoranų lankytojai, rezervavę staliukus per „Tablein“, o po viešnagės – pasidalinę savo patirtimi. Apdovanojimų laimėtojai atrinkti pagal nustatytą minimalų ivertinimų skaičių (pretenduoti į apdovanojimą galėjo tik tie restoranai, kurie per 2021 metus gavo ne mažiau kaip 100 atsiliepimų) bei reitingo balą.

Geriausiai praėjusiais metais „Tablein“ lankytojų įvertinti restoranai bei „Tablein Diners’ Awards 2021“ apdovanojimų laimėtojai:

Auksas:

Amandus, Vilnius (vertinimo balas – 9,65)

“Imperial” restoranas, Vilnius (vertinimo balas – 9.64)

ToLi nuo klasikos, Klaipėda (vertinimo balas – 9.62)

Pachamama Dinner Club, Vilnius (vertinimo balas – 9.62)

Uoksas, Kaunas (vertinimo balas – 9.62)

Sidabras:

El Mercado, Vilnius (vertinimo balas – 9.59)

MUROS, Vilnius (vertinimo balas – 9.59)

Talutti bakes and shakes City, Kaunas (vertinimo balas – 9.42)

Restoranas 4, Palanga (vertinimo balas – 9.42)

SMOKE by Chef the viking, Vilnius (vertinimo balas – 9.41)

Bronza:

Pink&Yellow, Vilnius (vertinimo balas – 9.31)

Carre Bar and Lounge, Vilnius (vertinimo balas – 9.21)

Pizzeria Piccola Italia, Kaunas (vertinimo balas – 9.11)

 

„Tablein Diners’ Awards“ – tai tautos balsas. Džiaugiamės, kad staliukus „Tablein“ rezervavę restoranų svečiai ne tik mėgaujasi kulinariniais atradimais, bet ir noriai dalinasi savo patirtimi. Vietų, kuriose apsilankyti, jų visuotine nuomone, tikrai verta, rekomendacijos žmonėms iš tikrųjų labai svarbios. Kartu, tikri atsiliepimai gerinant maisto bei aptarnavimo kokybę skatina tobulėti ir pačius restoranus“, – kalbėjo P.Šuksteris.

Internetinių rezervacijų platformos „Tablein“ organizuojami „Tablein Diners’ Awards“ apdovanojimai – tęstinis tarptautinis projektas. Keliauti ir ragauti mėgstantys svečiai turėtų suklusti: greitu metu bus paskelbti bei „Tablein Diners’ Awards“ prizu apdovanoti geriausiai 2021-ais metais svečių įvertinti restoranai Maltoje.

Tablein Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .