TABLE IN restoranų gidas

„Diners’ Awards 2019“: paskelbti geriausiai vertinami Lietuvos restoranai

Pasaulinė internetinių rezervacijų platforma „Tablein“ startavo su pirmaisiais ir analogų šalyje neturinčiais „Diners’ Awards 2019“ restoranų apdovanojimais, kurių metu paskelbė 2019-aisiais svečių geriausiai įvertintas maitinimo įstaigas Lietuvoje.

Renkant „Diners’ Awards“ apdovanojimų nugalėtojus nedalyvavo ekspertai ar komisijų nariai. Vieninteliais ir svarbiausiais vertintojais čia tapo patys restoranų lankytojai, o išrinkti laimėtojus leido būtent jų individualia patirtimi paremtas atgalinis ryšys, konkrečiau, – atsiliepimai bei maisto, aptarnavimo, aplinkos, švaros reitingavimas.

“Vertinimas prieinamas tik realiems, iš tiesų restorane apsilankiusiems svečiams. Galimybės palikti netikrus anoniminius komentarus ar juos klastoti Tablein.lt nėra”, – „Diners’ Awards“ apdovanojimų rezultatų skaidrumą garantavo „Tablein“ įkūrėjas ir vadovas Paulius Šuksteris.

Savo 2019-ųjų metų favoritus išrinko patys restoranų lankytojai, rezervavę staliukus per „Tablein“, o po viešnagės – pasidalinę savo patirtimi. Apdovanojimų laimėtojai atrinkti pagal nustatytą minimalų ivertinimų skaičių bei reitingo balą.

Geriausiai praėjusiais metais „Tablein“ lankytojų įvertinti restoranai bei pirmiųjų „Diners’ Awards 2019“ apdovanojimų laimėtojai

Auksas:

Nineteen18, Vilnius (vertinimo balas – 9,81)

Sidabras:

Amandus, Vilnius (vertinimo balas – 9, 68)

Sofa de Pancho, Vilnius (vertinimo balas – 9,61)

Uoksas, Kaunas (vertinimo balas – 9,61)

Sofa de Pancho, Nida (vertinimo balas – 9,59)

Talutti Bakes’n’Shakes City, Kaunas (vertinimo balas – 9,58)

Nüman, Kaunas (vertinimo balas – 9,57)

Pachamama Dinner Club, Vilnius (vertinimo balas – 9,56)

Trattoria Piccola Italia, Kaunas (vertinimo balas – 9,52)

Bronza:

Black Lodge Cafe Speak Easy, Vilnius (vertinimo balas – 9,44)

Ristorante Piccola Italia, Kaunas (vertinimo balas – 9,43)

Amandus Lobby Bar, Vilnius (vertinimo balas – 9,42)

14 Horses, Vilnius (vertinimo balas – 9,34)

Mykolo 4, Vilnius (vertinimo balas – 9,19)

76 Vytauto Street, Šiauliai (vertinimo balas – 9,11)

„Diners’ Awards“ – tai tautos balsas. Džiaugiamės, kad staliukus „Tablein“ rezervavę restoranų svečiai ne tik mėgaujasi kulinariniais atradimais, bet ir noriai dalinasi savo patirtimi. Vietų, kuriose apsilankyti, jų visuotine nuomone, tikrai verta, rekomendacijos žmonėms iš tikrųjų labai svarbios. Kartu, tikri atsiliepimai gerinant maisto bei aptarnavimo kokybę skatina tobulėti ir pačius restoranus“, – kalbėjo P.Šuksteris.

Internetinių rezervacijų platformos „Tablein“ organizuojami „Diners’ Awards“ apdovanojimai – tęstinis tarptautinis projektas. Keliauti ir ragauti mėgstantys svečiai turėtų suklusti: greitu metu bus paskelbti bei „Diners’ Awards“ prizu apdovanoti geriausiai 2019-ais metais svečių įvertinti restoranai Maltoje.

2020-aisiais geriausiai Lietuvos svečių įvertintus restoranus „Tablein“ paskelbs kitų metų sausį.

Tablein Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .