TABLE IN restoranų gidas

Daugiau nei 1 000 000 tablein.lt restoranų svečių!

Pasaulinė internetinių rezervacijų platforma „Tablein“ Lietuvoje fiksuoja jau daugiau nei milijoną restoranų svečių!

Gruodį pradedame ne tik Kalėdinėmis nuotaikomis, bet ir šventinėmis Tablein.lt naujienomis – geriausiuose Lietuvos restoranuose per tablein.lt jau apsilankė daugiau kaip milijonas svečių! Nepaisant karantinų ir ribojimų žmonės grįžta į įprastą gyvenimo ritmą ir mielai lankosi restoranuose, tad vertiname kiekvieną Tablein klientą ir tikimės, kad netrukus šį skaičių padvigubinsime!

Milijoninis svečias gruodžio 7 dieną apsilankė viename iš Vilniaus restoranų, juos visus atrasti gali ČIA. Tačiau Lietuvos restoranų gide galite rasti ne tik sostinės restoranų sąrašą, bet ir kitų miestų vienus geriausių ir populiariausių restoranų ir rezervuoti staliuką juose tik kelių mygtukų paspaudimu! Nieko nelaukite ir apsilankykite jau dabar!

Tablein įkūrėjas Paulius Šuksteris džiaugiasi, kad po tokių sunkių metų restoranai vėl gali džiaugtis pilnu užimtumu. P.Šuksteris pastebi, kad matoma restoranų tendencija priimti rezervacijas internetu, siekiant patogumo tiek klientui, tiek personalui. Tikriausiai prie to prisidėjo ir karantinas, kai visi pripratome modernizuoti savo verslus ir maksimaliai viską perkelti į internetą.

Vienas milijonas klientų turizme tikriausiai būtų nedideli skaičiai, tačiau vertinant Lietuvos mąstą ir restoranų segmentą – tai tikrai didelis skaičius! Tiek žmonių mielai rezervavo staliuką internetu, tad aiškiai matome augančią paklausą ir restoranų klientų susidomėjimą rezervacijomis internetu, – pasakojo Tablein komanda.

Tablein.lt – tai tautos balsas. Džiaugiamės, kad staliukus „Tablein“ rezervavę restoranų svečiai ne tik mėgaujasi kulinariniais atradimais, bet ir noriai dalinasi savo patirtimi. Vietų, kuriose apsilankyti, jų visuotine nuomone, tikrai verta, rekomendacijos žmonėms iš tikrųjų labai svarbios. Kartu, tikri atsiliepimai gerinant maisto bei aptarnavimo kokybę skatina tobulėti ir pačius restoranus“, – kalbėjo P.Šuksteris.

Turite restoraną ir norite prisijungti prie Tablein? Susisiekite: [email protected]

Tablein Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .