Žuvinė

Didžioji g. 31
+37068219172
1.11
Populiarumas
1777 Pamatė
5
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

Žuvinė

Komentuoti

Restoranas „Žuvinė“ – Jūsų grožiui ir sveikatai

Norite pasilepinti šviežiomis žuvimis, sužvejotomis Lietuvos ežeruose ar upėse, Baltijos jūroje ar Kuršių mariose, gardžiai iškeptomis ant grotelių, išvirtomis garuose ar karštai rūkytomis restorano rūkykloje?

O gal esate prisiekę šiltųjų kraštų jūrų gėrybių ir žuvų mėgėjai?

Užsukite į „Žuvinę“ – jaukų specializuotą žuvų restoraną, jau dešimtus metus stebinantį savo svečius.

Per dešimtis sėkmingos veiklos metus Palangoje, šio restorano vardas daugeliui gurmanų ir užsienio svečių asocijuojasi su geru skoniu, estetika ir profesionaliu aptarnavimu. Jie žino, kad kiekvieną sezoną ras kažką naujo, itin kokybiško ir subtilaus.

Mes didžiuojamės, galėdami žuvies mėgėjus pakviesti ne tik į Palangos restoraną, bet ir į sostinėje įsikūrusį žuvies restoraną „Žuvinė“,  įsikūrusį pačioje senamiesčio širdyje  – Vilniaus Rotušėje. Didinga Rotušės atmosfera, įspūdingos freskos ir skliautai, minimalistinės interjero detalės sukuria itin jaukią atmosferą.

Virtuvės šefas sukūrė tikrą rojų dievinantiems žuvies patiekalus! Valgiaraštyje rasite šviežią jūrų velnio filė, baravykų –špinatų padaže su granatų cous cous, rausvojo tuno kepsnį su baltųjų trumų ir kokoso padažu, aštuonkojį keptą česnakiniame svieste ir daugybe kitų subtilių žuvies ar jūrų gėrybių patiekalų. Be abejo, yra ir firminė restorano sriuba „Bouillabaisse”, kurią galima valgyti net trise. Pastaroji tapo „Žuvinės” vizitine kortele – gaminama iš kelių rūšių žuvų ir jūrų gėrybių, o pagardinama šafranu.

Vyno mėgėjai ras platų Toskanos vyndario Castello Banfi, Austrijos, Prancūzijos ir kitų žinomų vyndarių asortimentą. Alaus mėgėjams siūlome „Švyturio" alaus kolekciją.

Vasarą restorano svečiai gali paragauti keptos žuvies ne tik paruoštos restorano virtuvėje, bet ir čia pat lauko terasoje kepamos svečio akivaizdoje po atviru dangumi.

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai