Vanille Lounge

29 Vilniaus g., Vilnius, Lietuva
860361532
0 Populiarumas
2079 Pamatė
3
Patinka
2 Mėgstamas
0 Komentarai

Vanille Lounge

Komentuoti

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūręs restoranas „Vanille Lounge" puikus kokybės, stiliaus ir eleganticijos derinys. 

Restorano interjeras dvelkia išskirtiniu skoniu, prabanga ir lengvumu. Jaukumo pojūtį suteikia koloritas, kuriame dominuoja šilti ir švelnūs vaniliniai bei žemiški atspalviai. Pagrindinis interjero objektas- baras, sukurtas ir pagamintas iš natūralaus šviečiančio onikso akmens. 

Restoranas ypatingą dėmesį skiria maisto kokybei, patiekalams naudoja iš ūkininkų perkamus aukščiausios kokybės produktus, meistriškai parenka ingredientus, o gaminant – išryškina natūralų jų skonį.

Restorano virtuvės šefas Dmitrij Fedosevič, įkvėpimo ir patirties sėmęsis britų kulinarinės žvaigždės Gordono Ramsay restoranuose, pristato klasikinę europietišką virtuvę, lietuviškas maitinimosi tradicijas, aukščiausią kokybę, atskleidžiant tikrąjį produktų skonį ir modernų jaunų virtuvės šefų požiūrį į maistą.

Restoranas „Vanille Lounge" didžiuojasi savo svečiams galėdamas pasiūlyti bene vienintelį sostinės restoranuose veikiantį cigarų kambarį, kuriame su taure viskio ir cigaru rankoje galės patogiai įsitaisyti restorano lankytojai. Cigaro dūmo gerbėjai galės rinktis ne tik kruopščiai atrinktų išskirtinių cigarų, bet ir plataus konjakų, salyklinių viskių, retų romų, kalvadosų ar kitų pasaulyję žinomų ir pripažinimą pelniusių gėrimų asortimento. 

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai