Telegrafas

Universiteto g. 14
+37052201600
0 Populiarumas
2544 Pamatė
18
Patinka
1 Mėgstamas
0 Komentarai

Telegrafas

Komentuoti

Subtiliai laviruojantis tarp istorinės praeities ir šiandienos „Telegrafas“ yra prabangus restoranas ieškantiesiems Vilniuje europietiškos „Haute Cuisine“ kulinarinės patirties. Čia mėgausitės patiekalais, kuriuos įkvėpė viso pasaulio, vietinių bei europietiškų patiekalų skonių dermė. Tradiciniai patiekalai restorane patiekiami moderniai, iš naujo atrandant ir išgaunant geriausią aromatą ir skonį, kurį padės atskleisti išskirtiniai prabangūs taurieji vynai. Šiltų spalvų interjeras bei privačios erdvės sukuria jaukią restorano atmosferą, nuo pirmųjų žingsnių čia Jūsų laukia dėmesingas ir kompetetingas „Kempinski“ aptarnavimas.

Restorano virtuvė - europietiškos virtuvės derinys, įkvėptas rytų ir vakarų šalių skonių, papildant juos Viduržemio šalių kulinarinės virtuvės bruožais. Kulinarinių gardumynų skonis išgaunamas netikėtais deriniais ir vyriausiojo šefo  Vytauto Aleknos profesionalumu, čia visuomet ypatingas dėmesys skiriamas patiekalų šviežumui ir sezoniniams ingredientams. „Telegrafas“ siekia būti priešakyje kuriant modernią tradicinę lietuvišką virtuvę, todėl svečiai gali mėgautis inovatyviu meniu, kurį įkvėpė tiek vietinės, tiek viso pasaulio virtuvių skoniai. Vietiniai lietuviški patiekalai atrandami iš naujo, patiekiant juos moderniai, taip sukuriant tikrą kulinarinį  netikėtumą.

Pradėkite dieną restorane „Telegrafas“ nuo gausaus ir įvairaus pusryčių stalo. Jei pageidautumėte naminių javainių, šviežiai keptos įvairių rūšių naminės duonos, vietinių ūkininkų kulinarinių gardėsių ar šviežių pagal Jūsų užsakymą iškeptų omletų, mūsų komanda visuomet pasirengusi įgyvendinti Jūsų norus. Vakaro svečiai yra kviečiami ragauti moderniai patiektų vietinių vyriausiojo šefo ir jo komandos sukurtų patiekalų. Pirmai pažinčiai su modernia lietuviška virtuve išbandykite „Kempinski Hotel Cathedral Square“ ypatingąjį patiekalą. O mūsų trejus metus iš eilės geriausias Lietuvos someljė Martynas Pravilonis užtikrins platų vynų ir šampano pasirinkimą jo sukurtame vynų sąraše.

Norėdami rezervuoti staliuką skambinkite telefonu arba rašykite e-paštu:
T. +370 5 2201 600 | E. telegrafas.vilnius@kempinski.com

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai