Restoranas "Esse"

Gedimino pr.50 / Rotundo g.2
+370 686 00 488
12.55
Populiarumas
3008 Pamatė
13
Patinka
3 Mėgstamas
0 Komentarai

Restoranas "Esse"

Komentuoti

     Gedimino prospekte, jau 7 metus, veikiantis restoranas „Esse" spėjo užkariauti ne vieno svečio palankumą. Platus Europietiškos virtuvės meniu,  kokybiški ir tik pas mus esantys vynai,  nepriekaištingas ir profesionalus aptarnavimas, jauki ir stilinga aplinka  – čia visada malonu užsukti.
Restorano meniu -  kruopščiai atrinkti visi patiekalai, meniu atnaujinamas ne tik pagal paskutines gastronomijos tendencijas, bet ir sezoniškai – kiekvienas receptas išpuoselėtas, išskirtinis, vienijantis žinias, pastangas bei kūrybą. 

„Esse" specialistai kurdami patiekalus sumaniai pritaiko vyno ir maisto derinimo žinias.

Restorano meniu - plati patiekalų įvairovė, nuo sultingo jautienos kepsnio, meistriškai paruošto Čilietiško jūros ešerio, neprekaištingai paruoštos anties krūtinėles žemoje temperatūroje, gurmaniškų midijų iki rankų darbo ravioli. Didelio dėmesio visada susilaukia „Esse" restorano siūlomos sezono naujienos: patiekalai su šparagais, šviežiomis ekologiškomis lietuviškomis daržovėmis, grybais ir uogomis. Vertėtų paminėti, kad restoranas priklauso tarptautinei Gurmanų gildijai („Chaine des Rotisseurs"), kuri vienija gastronomijos srities profesionalus ir mėgėjus bei nuo 2010 metų pasipuošė jos ženklu.

Verslo pietūs
Nuo 11:00 iki 16:00 valandos vyksta dienos-verslo pietūs. Juos galėsite susikomplektuoti patys – kasdien siūlomi vis kitokie patiekalai: sriuba, salotos bei karštieji patiekalai. Dienos verslo pietų patiekalai taip pat atnaujinami sezoniškai: pavasarį daugiau siūloma šviežių salotų, vasarą - įvairių šaltų sriubų, šviežių daržovių patiekalų, rudenį ir žiemą – sotesnių daržovių, grybų ir mėsos patiekalų.

Geras vyno kainos ir kokybės santykis
Jūsų patogumui mūsų restorane galėsite įsigyti puikių vynų už parduotuvės kainą. Mes Jums pagaminsime įvairių skanėstų išsineštinai. Įsigiję puikaus vyno bei užkandžių, galėsite surengti šventę Jūsų norimoje vietoje. Apmokytas personalas visada patars, kurie užkandžiai tinka labiausiai prie pasirinkto vyno arba atvirkščiai, prie užkandžių priderins vyną. 

Senojo ir Naujojo pasaulio vynai restoranui pristatomi tiesiogiai iš vyno ūkių, tad jų kaina labai patraukli. Kamščio mokestis restorane tik 5 litai. Užsukę su didesne kompanija galėsite rinktis pilstomo vyno - ne tik taurę, bet ir ąsotį. Išsinešimui vyno galėsite įsigyti su 15% nuolaida.

Vyno asortimentu, kurį sudaro net apie 150 vyno rūšių, ir jo atnaujinimu rūpinasi kompetentingas užsienio someljė ir restorano specialistai. Verta paminėti, jog „Esse" atvežamus į šalį vynus puikiai vertina žinomi šalies vyno ekspertai. Kai kurie vynai sulaukė Vyno instituto, t.y. jo ekspertų Laimono Gryvos bei Mindaugo Jurkyno aukščiausių įvertinimų.

Pasibaigus dienos pietums stalai serviruojami, tvyro rami ir romantiška aplinka. Ypač malonu vakare prisėsti pirmojoje salėje, o vasarą – lauko terasoje ir gurkšnojant vyną stebėti pagrindinės Vilniaus arterijos, Gedimino prospekto, alsavimą.

Šventės, degustacijos, renginiai...
Restoranas „Esse" - išskirtinė vieta  pobūviui ir jaukiai degustacijai. Restorane galite atšvęsti jubiliejų, gimtadienį ar kitą nuostabią gyvenimo akimirką. Čia taip pat galite surengti teminį vakarėlį ar pristatymą. Jaukioje antrojoje salėje gali susėsti iki 50 svečių, visame restorane šventėje gali dalyvauti iki 100 žmonių. Šiltuoju metų laiku taip pat veikia lauko terasa, kurioje šventės svečiai galės atsigaivinti ir pasigrožėti prospekto vaizdais. Vakarą galima paįvairinti gyvos muzikos koncertu.

Taip pat siūlomos išvežamųjų maitinimų paslaugos. Mes profesionaliai pasirūpinsime Jūsų švente, bet kurioje vietoje.

šventės rūpesčius mums!

Jūsų restoranas „Esse“

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai