Le Salon Bar and Lounge

Universiteto g. 14
+37052201605
14.18
Populiarumas
632 Pamatė
1
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

Le Salon Bar and Lounge

Komentuoti

Elegantiškas ir stilingas „Le Salon Bar and Lounge“ -  turtingos socialinės ir meninės epochos „Fin de siècle“ Europoje įkvėptas baras. Čia apsilankiusių svečių laukia modernūs ir klasikiniai kokteiliai, šampanas ir atpalaiduojanti atmosfera istoriniame XX a. pastate. Sugrąžinus „Kempinski“ pastatui pirminę jo didybę, pačiame Vilniaus senamiestyje, pro baro langus, atsiveria didingi Vilniaus Katedros ir Gedimino pilies vaizdai. Tai vieta mėgautis modernia elegancija ir atpalaiduojančia aplinka bei aukštos klasės kulinariniais gardėsiais.

„Le Salon Bar and Lounge“ sujungia barą ir prabangų „Kempinski Hotel Cathedral Square“ vestibiulį. Visos dienos metu čia keičiasi meniu pasirinkimai, kuriama jauki aplinkos atmosfera. Pietų metu „Le Salon Bar and Lounge“ svečių laukia kulinarinė patirtis su gerai subalansuotu tarptautinių patiekalų meniu, varijuojančių nuo lengvų užkandžių iki gausesnių bei sotesnių patiekalų. Popietės metu, vestibiulyje mėgaukitės tradicinės popiečio arbatos ritualu. Jo metu siūloma prabangios „Kusmi“ arbatos kolekcija bei restorano komandos sukurti skanėstai ir desertai.

Vėlyvo vakaro metu, prigesus šviesoms, „Le Salon Bar and Lounge“ virsta stilingu ir gyvu baru, vieta mėgautis rinktiniais vynais, šampanais ir kokteiliais. Jauki ir prabanga dvelkianti atmosfera su atpalaiduojančiais gyvos DJ muzikos garsais bei dėmesingu „Kempinski“ aptarnavimu taps idealia vieta praleisti vakarą Vilniaus centre.

Jaukioje „Le Salon Bar and Lounge“ erdvėje šiuolaikinio stiliaus baldai ir modernus baras puikiai dera su istorijos pojūtį suteikiančiais Vilniaus Katedros aikštės vaizdais.

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai