ilunch

A. Goštauto g. 40a, Vilnius, Lietuva
+37066110100
26.81
Populiarumas
7306 Pamatė
6
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

ilunch

Komentuoti

„ilunch“ – restoranas išmaniam miestiečiui

Pirmasis Lietuvoje išmanusis dienos pietų restoranas, įsikūręs Goštauto g. verslo centrų komplekse – tikras išsigelbėjimas nuolat skubančiam miestiečiui. Mūsų vertybių sąrašo viršuje - greitis, kokybė ir šiuolaikiškumas.

Greitis. Unikali išmanioji užsakymų sistema suteikia galimybę pasimėgauti dienos pietumis vos per 15 minučių. Nebegaiškite laiko eilėse ar laukiant užsakyto maisto – pietus susikomplektuokite itin patogiai ir greitai, o patiekalus paruošime, kol atsiskaitinėsite.

Kokybė. Nesutinkame su teiginiu, kad greitai pavalgyti galima tik nesveiko maisto restorane. Mūsų siūlomi patiekalai sukurti kruopščiai atrenkant produktus bei sujungiant kliento poreikius su virtuvės šefo patirtimi. Nenaudojame jokių dirbtinių priedų, gaminame tik iš natūralių ir šviežių produktų. Kiekvieną dieną laukiame su skirtingais dienos pietų pasiūlymais - nuo lietuviškų iki rytų ar amerikiečių virtuvės patiekalų, nepamirštame ir vegetariškų patiekalų mėgėjų.

Šiuolaikiškumas. Nuolatinis laiko trūkumas ir technologijų svarba gyvenant didmiestyje mus įkvėpė pasitelkti išmaniąsias technologijas gerinant kliento patirtį restorane. Čia jūsų laukia ir neįprastas modernus interjeras – jis „pakylės“, leis pažvelgti į miestą iš paukščio skrydžio ir trumpam atitrūkti nuo žemiškų rūpesčių.

 

Esant pageidavimui, rengiame banketus ir furšetus, verslo vakarienes bei su malonu pasirūpiname Jūsų asmeninės šventės, nesvarbu, ar tai būtų gimtadienis, ar vestuvinė vakarienė, kuo geriausiais įspūdžiais. Taip pat restorane įrengta konferencijų įranga bei veikia kokybiška garso sistema.

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai