HBH

Jadvygiškių 2c, Vilniaus raj.
+37065707007
0.55
Populiarumas
825 Pamatė
3
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

HBH

Komentuoti

HBH‘ašas - pramogų kompleksas prie Palangos esančiame Žibininkų kaime – visiems jau gerai žinomas ir Lietuvos restoranų ir pramogų versle ypatingą vietą užsitikrinęs šeimos sukurtas ir išpuoselėtas verslas sukeliantis įvairiausių asociacijų, tokių kaip gyvas, maloniai nuteikiantis gomurį alus, skaniai ir gausiai paruoštas maistas, pramogų įvairovė ir tiesiog nenustygstantis vietoje, vis tobulinamas restoranų verslo modelis kitaip. Kad HBH būtų lengviau pasiekiamas svečiams iš sostinės ir miesto lankytojams bei nereikėtų vykti į Palangą norint ten apsilankyti, buvo priimtas sprendimas šią gražia pramogų ir restorano idėją išplėtoti ir išbandyti jos realizavimą būtent Vilniaus kontekste. Nors ir turint nepalyginamai mažiau vietos, bet nestingant užsispyrimo ir milžiniškų pastangų dėka, tai, HBH‘šui, ir vėl pavyko įgyvendinti, ir ganėtinai sėkmingai. HBH Vilniuje jau jaučiamas naujų ir grįžtančių svečių gausėjimas. Džiugu sulaukti įvairiausių tautybių, poreikių bei amžiaus svečių. HBH Vilniuje taip pat jau žinomas ir dėl įvairialypiškumo rengiant konferencijas,šventes, pirties bei įvairius mokomuosius užsiėmimus. Lakstantys ir klegantys vaikai ir juokaujantis jaunimas – tai puikus ilgalaikių pastangų ir sėkmingo darbo rodmuo, reiškiantis jog visi gali atrasti kažką savito ir jiems patinkančio šiame miesto šurmulį aplenkiančiame ir į gamtą įsiliejančiame komplekse, esančiame tik keliolika minučių važiavimo automobiliu nuo miesto centro. HBH Vilnius įsikūręs, 17-tąjame Vilnius-Molėtai kelio kilometre, nuo kelio matomoje atviroje erdvėje šalia ežero, 
Riešės seniūnijoje, Raudondvario kaime, tik keliolika minučių nuo miesto centro. Nesukite galvos dėl automobilių stovėjimo aikštelės – jos užteks visiems, o ir toli eiti tikrai neteks.

Pramogos

Šiuo metu HBH Vilniuje jau veikia nauja vasaros terasa, tad sėdimų vietų lauke tikrai užteks visiems, o didžioji jų dalis yra su vaizdu į ežerą toliau nuo kelio pusės, kad mūsų svečiai galėtų mėgautis gamta tiek kiek jiems to norėsis. Staliukai yra apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, kad saulės atokaitoje užsibuvus nebūtų jokio diskomforto, o svečiams nereikėtų sukti galvos dėl kartais nejučia galinčiu atsirasti jos pertekliumi, na o mėgstantiems pajusti saulės zuikučių žaismą, galima pasivaikščioti HBH erdvėje trinkelėmis grįstais takeliais ir prisėsti ant suoliukų mėgaujantis saulės skleidžiama šviesa ir šiluma. Nepamiršome ir norinčiųjų darbuotis ar tiesiog pasitikrinti savo elektroninį paštą - galimybė prisijungti prie bevielio interneto tinklo jau yra pasiekiama beveik visoje HBH erdvėje. 
Mus lankančių šeimų patogumui dalis lauke esančių staliukų yra nukreipti į laipynes vaikams – lūšiuką, taip pat kitas sūpynes, kad tėvai, ramiai šnekučiuodamiesi tarpusavyje neprivalėtų vis žvilgčioti per petį nerimaudami kur tuo tarpu yra jų vaikai ir ką jie veikia, kai šie, lengvai matomi ir ne prie kelio galės panirti į savas išdaigas, nesukdami galvos dėl išorinio pasaulio. Šiltais savaitgaliais nuo ketvirtadienio besidomintys maistu ir jo gamyba, lauko pavėsinėje turėsite progą pamatyti kaip bus gaminami jūsų užsakyti patiekalai , bei paklausti mūsų virtuvės meistro vieno kito patarimo ar recepto, o gal tiesiog pasišnekučiuoti visiems tokia aktualia tema, juk kasdien valgome net po keletą kartų!

Keliaujantiems su savo gyvūnėliais, jų nereikės palikti automobilyje, nes HBH komandos nariai juos noriai priima ir net gi pasirūpina kad jie nebūtų ištroškę. Norintiems kitų gyvūnų draugijos, šalia HBH Vilniuje yra puikus žirgynas, taip pat galite pasidžiaugti mūsų turimas paukščiukais – Amadinomis. 

Be jau minėtų nuotaikingų "tarzaniškų vaikštynių" vaikams – lūšiuko bei kitų pramogų tokių kaip batutai, baseinėlis iki tradicinių vaikystės prisiminimus skatinančių nemokamų sūpynių jauniausiems ir ne tik.. Taip pat siūlome ekstremalesnius išbandymus, kokius, pamatysite ir tikėtina, išbandysite atvykę patys. Mūsų Pieva – pirčių ir baseinų mini kompleksas su sėdmaišiais ir vaizdu į ežerą, atskirai nuo bendrų staliukų puikiai tinka romantiškam ar linksmam pasisėdėjimui, žaidimams ar atskiroms šventėms, tokioms kaip "grill" vakarėlis, gimtadienis ar krikštynos. Grupelėms bei norintiems ypatingų pojūčių bei smalsiajam jaunimui siūlome prigulti ir atsipūsti mūsų pievoje ar apsilankyti pirčių nameliuose su terasom ir individualiais priepirčiais bei dviem lauko baseinais nepamirštamiems vasaros įvykiams, taip pat žaliąja zona savo pramogoms tokioms kaip badmintonas ar tinklinis, tad ruoškite daiktus, šokite i riedučius ar ant dviračių ir puiku Molėtu plento dviračių taku atminkite iki musu!
Kas gi galėtų būti geriau, jeigu ne asmeniškai pagal jūsų poreikius suorganizuota šventė gamtoje. O norint šventę paįvairinti ir maistą pasiruošti patiems, galime suruošti visus maisto produktus, tad jums tereikės užsiimti pačia maloniausia veikla, laužo kūrimu ir šašlykų kepimu!

Žmonės, propaguojantys sveiką gvvenseną, taip pat gali atrasti savo nišą ir pajusti sveikatos puoselėjimo privalumus atmynę iki HBH dviračiais. Molėtų plente puikiai paruoštas dviračių takas be kelių metrų yra nutiestas beveik iki pat HBH, tad imkite dviračius, meskite iššūkį draugams ar vaikams ir atlėkite su vėjeliu! Turime puikios, vasaros sezonu, Vilniaus geležinkelininkų rūmuose –„ Kablyje“ mūsų pačių gaminamos naminės giros, kurios, beje galite įsigyti ir prie didžiųjų prekybos centrų iš mūsų bačkų ant ratų. HBH‘aše jums galime pasiūlyti sveiko maisto ir net vegetariškų patiekalų. Tai mūsų dėmesys vis populiarėjančiai sveikos gyvensenos idėjai ir jos propagavimui. 

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai