...Grey

Pilies g. 2, Vilnius, Lietuva
83322677
0.74
Populiarumas
3621 Pamatė
10
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

...Grey

Komentuoti

...Grey atsirado, norint Vilniuje sukurti vietą, kur originali ir moderni virtuvė būtų prieinama daugeliui, o restorano interjeras neužgožtų pagrindinės ...Grey esmės – žmonių, maisto ir bendravimo. 

...Grey meniu - europietiškas su tradiciniais ir moderniais patiekalais, papildytas gausiu vyno ir alaus pasirinkimu. Meniu išskirtinumas – pilkieji patiekalai bei atvira restorano virtuvė, kurioje visus metus veikia ant žarijų kepantis grilis.

Restoranas įsikūręs per du aukštus: pirmajame – Grey baras, su neįpareigojančia aplinka atsipalaiduoti gurkšnojant vieną iš 14 pilstomo alaus ir 100 vyno rūšių ir ragaujant užkandžius, kuriuos, pagal skonį, galima susikomplektuoti pačiam.

Antrame aukšte įsikūręs modernus restoranas su efektingais vaizdais pro langus į Katedrą ar Gedimino bokštą. Restoranas unikalus savo atvira virtuve ir visus metus jame kūrenamu griliumi, kuriame gaminami patiekalai ant žarijų.

Dėl išskirtinės savo lokacijos, ir vaizdo pro langus restoranas tampa įdomiu pasirinkimu ir organizuojant pobūvius, įmonės vakarėlius, vestuves.

Pobūvių meniu sudaromas atsižvelgiant į kliento lūkesčius poreikius, alergijas ir kitus maitinimosi ypatumus. Restorane įrengta visa reikalinga garso technika, projektoriai. Esant būtinybei, restorano komanda gali parekomenduoti renginių vedėjus, išnuomoti papildomus baldus, aparatūrą.

Vienu metu antrame Grey restorano aukšte banketo metu gali švęsti: iki 100 asm., furšeto metu - iki 200 asm., o visame restorane banketo metu gali švęsti iki 200 Eur, furšeto metu - iki 400 asm.

Restorane įrengtos 5 erdvės, kurias skiria storos užuolaidos:

1 salė 20 kv m. talpina iki 15 asm.

2 salė 40 kv m. talpina iki 25 asm.

3 salė 47 kv m. talpina iki 35 asm.

4 salė 86 kv m. talpina iki 60 asm.

5 salė 200 kv m. talpina iki 100 asm.

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai