BIX BARAS

Etmonų g. 6
(8-5) 262 7791
0.41
Populiarumas
395 Pamatė
3
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

BIX BARAS

Komentuoti

Šalia rotušės įsikūręs baras „Bix" yra bendras to paties pavadinimo garsiosios lietuvių roko grupės ir klubo savininkų projektas. Tai vienas pirmųjų barų Vilniuje, kuris 2015 metų gegužės 8 dieną atšventė 20 metų gimtadienį. 

Išskirtinis istorinis interjeras

Baras per tris aukštus: pirmasis ir antrasis aukštai pub'o stiliaus, ant sienų kabo grupės „Bix" nuotraukos, kuriose įamžinti įvairūs jų gyvenimo etapai, senoviniai muzikos instrumentai bei kitos akį traukiančios detalės. Čia galima pasėdėti, pabendrauti su draugais. Rūsyje – underground stiliaus interjeras, sukurtas iš detalių, surinktų metalo laužo sąvartyne, čia pat įkurta ir šokių aikštelė, kviečianti pašėlti penktadienio ir šeštadienio vakarais. 

Europietiškos, lietuviškos ir kaukazietiškos virtuvės patiekalai

Norintiems ne tik puikiai pasilinksminti ar pasiklausyti geros muzikos, bet ir skaniai pavalgyti, klubas siūlo didelį europietiškos, lietuviškos ir kaukazietiškos virtuvės patiekalų asortimentą: įvairių sriubų, daugybės rūšių salotų ir kepsnių. Beje virtuvėje sukiojasi virėjas iš Armėnijos, jo rankomis, pagal autentiškus receptus gaminti patiekalai – tikrai gardūs. Pasak šeimininko, maistui gaminti naudojami atrinkti, aukštos kokybės lietuviški produktai: „Šiuo atžvilgiu esame patriotai. Neperkame lenkiškos mėsos ar latviško pieno. Atsiliepimai apie maistą geri, tad stengiamės palaikyti užkeltą kartelę."

Renginiai Bix bare

BIX kviečia ir į savo renginius: antradieniais, ketvirtadieniais - populiarioji ALAUS BIRŽA - galite prisijungti prieaps programėlės ir bižą stebėti savo telefone, trečiadieniais - ROKO KARAOKE - bene geriausia karaokė Vilniuje, penktadienį ir šeštadienį galima pašėlti su alternatyvios roko muzikos DJ iki ryto. 

 

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai