BATORAS

Srovės g. 21, Vilnius, Lietuva
862077722, 861811155
0.56
Populiarumas
1050 Pamatė
5
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

BATORAS

Komentuoti

BATORAS – naujai pastatytas, įrengtas ir atidarytas restoranas, sujungęs gamtą su miesto šurmuliu!

Gamtos apsuptyje, Pavilnio regioniniame parke, vos kelios minutės nuo miesto centro, duris atveria naujas, stilingas ir jaukus RESTORANAS „BATORAS“. Visos pastato ir interjero detalės pasižymi išskirtine kokybe, neįpareigojančia prabanga ir jaukumu. Kamerinė aplinka, profesionalus aptarnavimas, dėmesys kiekvienam svečiui, aukštos kokybės ir su meile pagamintas maistas – tai pagrindiniai dalykai, kuriais Jūs mėgausitės.

45 vietų restorano salė atidaroma ir svečius priima kiekvieną dieną nuo 11:00 val.  Patyrę, Lietuvoje ir Pasaulyje pripažinti mūsų virtuvės meistrai kviečia paragauti ir įvertinti ant žarijų (grill) ruošiamus patiekalus iš jautienos, avienos, kiaulienos ir vištienos. Žuvies mėgėjus pamaloninsime ant žarijų paruoštu šviežios žuvies patiekalu iš tuno, starkio, karališkojo ešerio ar jūros liežuvio.

Lengvų užkandžių mėgėjai kviečiami paragauti ir įvertinti mūsų siūlomas salotas, gurmaniškus užkandžius ar sriubas. Prie pasirinktų patiekalų rekomenduosime labiausiai tinkančius mūsų virėjų gaminamus padažus bei garnyrus.

Saldesniam gyvenimui ir džiugioms akimirkoms neatsispirsite mūsų virėjų gaminamiems desertams: sezoninių uogų ar vaisių ledams, burnoje tirpstančiam šokoladiniam desertui ar creme brulee. Prie deserto būtinai paragaukite išskirtinio skonio kavos.

Svaiginančioms akimirkoms Jūsų gomurį maloniai nuteiks kruopščiai atrinktų rūšinių vynų, šampano, konjako, viskio ir kitų tauriųjų gėrimų pasirinkimą.

Darbo dienomis  nuo 11 iki 16 val. užsukite „Verslo pietų“ - tai puiki galimybė greitai ir skaniai papietauti gražioje ir jaukioje aplinkoje, atsikvėpti nors trumpam nuo darbų rutinos . Kiekvieną dieną Jūsų pasirinkimui skirtingas „Verslo pietų“ meniu.

II aukšte esanti erdvi ir šviesi pobūvių salė – tai puiki vieta organizuoti Jūsų šventes įvairiomis progomis. Kokybiškas parketas, prašmatnūs sietynai, panoraminiai langai, jauki, šalia salės esanti lauko terasa, sukuria ypatingą šventinę nuotaiką ir atmosferą. Salėje įmontuota garso ir vaizdo sistema leidžia pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis, organizuoti įvairius dalykinius susitikimus, konferencijas.

Laukiame Jūsų naujame restorane!

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai