Don Vino

Gardino g. 2, Šiauliai, Lietuva
+370 620 33 657
10.05
Populiarumas
1761 Pamatė
2
Patinka
1 Mėgstamas
0 Komentarai

Don Vino

Komentuoti

Restoranas

„Don Vino“ restoranas puikiai tinka tiek dalykiniams, tiek neformaliems susitikimams. Tai ypatinga vieta paminėti įvairioms progoms arba tiesiog maloniam vakarui draugų būrelyje ar mylimojo kompanijoje.

Mūsų siūlomas meniu – europietiškas su tradiciniais ir moderniais patiekalais, papildytas gausiu vyno pasirinkimu. Taip pat siūlome ir dienos pietų meniu, kuris atnaujinamas kiekvieną darbo dieną.

Kiekvieną penktadienį kviečiame praleisti puikų laiką „Jazz & Wine“ vakaruose, kur gyvai skamba gitaros, pianino, saksofono ar kitų instrumentų improvizacijos.

Jaukumu ir šiluma dvelkiantis interjeras, su meile pagaminti valgiai, kruopščiai atrinktas vyno meniu bei aukšto lygio aptarnavimas – čia visada malonu užsukti.

Išvežamasis maitinimas

Teikiame išvežamojo maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Paruošime išvažiuojamuosius furšetus ar banketus Jūsų šventei: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės vakarėliui ar kitai svarbiai progai. Atsižvelgę į Jūsų poreikius, pasirūpinsime šventės dalyvių maitinimu, stalų serviravimu ir papuošimu.

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai