Geidžiamiausio vyno prekės ženklo „Penfolds“ vynų vakarienė

10
May '16

Geidžiamiausio vyno prekės ženklo „Penfolds“ vynų vakarienė

Restorane „Telegrafas“ vyks speciali „Penfolds“ - 2016 m. „Geidžiamiausio vyno prekės ženklo“ vynų vakarienė 
 

Restorano „Telegrafas“ komanda maloniai kviečia į ypatingą vynų vakarienę, kurios metu ragausite legendinius Australijos vynus – „Penfolds“. Vyriausiojo restorano šefo Javier Lopez paruošta speciali vakarienė bus puikiai priderinta prie penkių renginio metu pristatomų „Penfolds“ vynų, kurių tarpe ragausite visų laikų geriausiu pripažintą Australijos vyną – „Penfolds Grange Shiraz“. Renginio metu apie vynus daugiau papasakos „Penfolds“ vynų ambasadorius p. Sam Stephens. Šiais metais kasmetinėje „Drinks International“ apklausoje „Penfolds“ buvo išrinktas „Geidžiamiausiu vyno prekės ženklu 2016“ („World’s Most Admired Wine Brand 2016“). Apklausoje dalyvavo beveik 200 industrijos atstovų - pirkėjai, someljė, rašytojai apie vyną, vyno meistrai bei vyno kritikai iš viso pasaulio. Maloniai kviečiame šiuos legendinius vynus išbandyti š.m. birželio 8 d. restorane „Telegrafas“.
 

Vakarienės kaina svečiui  105 EUR

Vakarienė vyks š.m. birželio 8 d. 19 val. 
 

Vakarienės metu ragausite šiuos „Penfolds“ vynus:

  • „Penfolds Koonunga Hill Chardonnay“
  • „Penfolds Bin 51 EV Riesling“
  • „Penfolds Bin 28 Kalimna Shiraz“
  • „Penfolds Bin 389 Cabernet/Shiraz“
  • „Penfolds Grange Shiraz“ 

Apie „Penfolds“:

Apie „Penfolds“. Nuo 1844-ųjų „Penfolds“ yra lyderiaujanti kompanija vyndarystės evoliucijoje, o jos istorija ir paveldas atskleidžia Australijos kelionę nuo kolonijų įsikūrimo iki moderniosios eros. „Penfolds“ etaloninių vynų kolekcija atspindi novatorišką, aukščiausios kokybės siekio dvasią. Tai liudija įslaptintas „Grange“ pilstymas į butelius 1951 m. ir iki šiol nenutrūkstama aukščiausios rūšies vyno linija, kuri šiuo metu  yra laikoma Australijos vyno ikona.  Šiandien kolekciją papildo išskirtinė ir vis labiau pripažįstama „Penfolds“ „Naminė rūšis“ – akivaizdus „Penfolds“ senosios tradicijos rezultatas rinktis aukščiausios rūšies vaisius iš geriausių regionų. Nepriekaištinga „Penfolds“ vynų kokybė, traukianti kolekcionierius ir vartotojus iš viso pasaulio, yra už kviekvienos vyno etiketės glūdinčios istorijos ir filosofijos rezultatas.

„Drinks international“ suteiktas titulas pagrįstas didėjančiu „Penfolds“ pasauliniu pripažinimu. Taip pat ir  pasaulinis lyderis „Wine & Spirits magazine“ žurnalas 2015 m. pabaigoje jau 25 kartą iš eilės „Pelfolds“ kompanijai suteikė „Metų vyno gamyklos“ apdovanojimą. Praėjusiais metais „Penfolds“ buvo pripažintas ir  už 1971 m. „Grange“, kurį žurnalas „FINE magazine“ pavadino geriausiu pasaulio vynu nuo 1970-ųjų. 2015 m. „Penfolds“ apdovanojimų gretas papildė „International Wine Challenge“ suteiktas „Metų tarptautinės baltojo vyno gamintojos“ apdovanojimas. 

Apie „Penfolds“ ambasadorių p. Sam Stephens

Iš  Adelaidės kilęs p. Sam Stephens turi daugiau nei 15 metų prekybos vynu patirties.  Australijos ir Europos vyno industrijoje atsakingas už įvairias veiklos sritis,  jis pasižymi išskirtinėmis žiniomis, entuziazmu, rinkos išmanymu, aistra „Pendolds“ vynams bei prekinio ženklo istorijai. Savo karjeros kelyje p. Stephens specializavosi rengti degustacijas bei meistriškumo kursus, vynų prezentacijas bei pardavimo programas, dalyvavo šviesdamas bei mokydamas  perprasti vyno paslaptis. 

Būdamas kompetetingas vyno pedagogas ir propaguotojas, p. Stephens taip pat yra kvalifikuotas „WSET“ konsultantas prekybos atstovams, jis vartotojams visame pasaulyje vedė begalę sėkmingų pamokų bei kursų. P. Stephens taip pat domisi ekologija ir „McLaren Vale“ dirbdamas kartu su vyndariais yra įgijęs vynuogių rinkimo patirties.

Apie „Penfolds Grange“

„Grange“ pripažįstamas vienu geriausių ne tik Australijos, bet ir viso pasaulio raudonųjų vynų. Šis vynas, 1951 m sukurtas vyndario Max Schubert, gaminamas iš Shiraz vynuogių, išaugintų rinktiniuose mažo derlingumo Pietų Australijos vynuogynuose.

„Grange“ yra specialiai pagamintas ilgalaikiam brandinimui butelyje. Esant teisingoms laikymo vyno rūsyje sąlygoms, „Grange“ 20 ar net daugiau metų gali formuotis vyno kompleksiškumas bei skonių ir aromatų puokštė. Kadangi prieš išpilstymą į butelius vynas nėra filtruojamas, nesumažėja brandinimo metu susidariusių taninų bei kitų vertingų medžiagų kiekis. Tai leidžia vyną dar ilgai brandinti buteliuose bei išsaugoti jo unikalų skonį.