TONAS

23 Jūros g., Klaipėda, Lietuva
+370 46 38 55 77
7.93
Populiarumas
5725 Pamatė
16
Patinka
1 Mėgstamas
0 Komentarai

TONAS

Komentuoti

Gero tono restoranas ir baras, skirtas visiems priviliotiems gurmaniškos virtuvės kerų. Ypatingai geras maistas, gėrimai, geriausias aptarnavimas ir maloni aplinka – taip mes suprantame, kas yra geras svečių priėmimo tonas, todėl savo restoranui suteikėme pavadinimą „Tonas“.

Restorano virtuvei vadovauja kvalifikuotas ir patyręs šefas, į ne itin platų, bet išieškotą meniu atrinkęs tai, ką gali geriausio pasiūlyti europietiška virtuvė ir kas išties maloniai nustebins bet kurį čia užsukusįjį. Restoranas „Tonas“ vienu metu gali priimti iki 30 žmonių, rengiame ir uždarus vakarus bei šventes, kurių apipavidalinimui galime pasiūlyti multimedijos įrangą, didžiulį ekraną ir puikų įgarsinimą.

Viena ryškiausių originalaus restorano interjero detalių – didelis malkomis kūrenamas židinys, kuris kuria šiltą bei draugišką atmosferą net ir tada, kai Klaipėdoje būna darganota ir vėsu.

STOGO TERASA

Pakilkite į kopos viršūnę ir apžvelkite prieš akis atsiveriantį vaizdą: matote Kuršių marias su kruizinių laivų krantine, kitapus marių – žalių pušų Kuršių Nerijos juostą, o už jos – ir kraštelį Baltijos jūros. Ši panorama atsiveria iš erdvios terasos, įrengtos ant pastato stogo.

Terasoje veikia baras, siūlantis gėrimų bei užkandžių ir kviečiantis jaukiai pasėdėti prie staliukų gėrintis vaizdais, deginantis saulėje ar stebint, kaip ji leidžiasi į jūrą. Po saulės laidos terasa nušvinta netikėta iliuminacija ir vakaras tampa dar įspūdingesnis.

Ieškantiems išskirtinių erdvių įvairiomis progomis galime pasiūlyti surengti vestuvių ceremoniją, gimtadienio šventę ar vakarėlį mūsų terasoje iki 35 žmonių.  

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai