Nesė Whisky Bar

Turgaus gatvė1, II a., Klaipėda, Lietuva
8 700 55555
0 Populiarumas
594 Pamatė
4
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

Nesė Whisky Bar

Komentuoti

„Nesė Whisky Bar“ – gidas į jaudinančių atradimų pasaulį.

„Nesė Whisky Bar“ kiekvienoje detalėje atsispindinti kokybė ir modernios klasikos sprendimai, sujungiantys istoriją su naujųjų laikų inovacijomis  -  tai, kas ne tik traukia akį, bet ir stebina.  Senosios Klaipėdos nuotraukos, legendinių įžymybių  - T. Džefersono, H. Murakamio, M. Tveno citatos apie viskį, naujosios istorijos trofėjai – veidrodžiuose šviečiantys vaizdo ekranai ir šalia įsikūręs XXI amžiaus kazino. Tokiu būdu interjerą kūręs dizaineris Aidas Balčiūnas sujungė praeitį, dabartį ir ateitį.

Ir tai dar ne viskas. Kai atrodo, kad viskas apžiūrėta ir patirta, dėmesio reikalauja baro „Nesė Whisky Bar“ karalienė – viskio statinė, savo šimtmečiais brandinta jėga išjudinanti metalinius dantračius, sukančius  visą pasaulį simbolizuojantį gaublį. Ne veltui sakoma: „Meilė valdo pasaulį, bet viskis suka Žemę du kartus greičiau.“ Genialumas slypi paprastume: žavingas ir dar nematytas sprendimas.

Nebeklauskite savęs, kur pavalgyti naktį, - skanus ir sveikas maistas už teisingą kainą "Nesė Whisky Bar" "Nesė pramogų banko" II a. - Turgaus g. 1, Klaipėda.

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai