Kiaulės koja

Birutės gatvė 1A, Klaipėda, Lietuva
860460605
17
Populiarumas
2535 Pamatė
3
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

Kiaulės koja

Komentuoti

Skanus sveikas ir nebrangus lietuviškas maistas. 

Mūsų virtuvės šefai sukaupę didelę patirtį lietuviškų patiekalų gamyboje, patenkins bet kurio šios virtuvės patiekalų mėgėjo poreikius. Natūralus patiekalų skonis pagal unikalius tautinio paveldo receptus be skonio stipriklių ir dažiklių.

Kavinėje Kiaulės Koja skanaukite ne tik vietoje. Užsakomi  dienos pietūs, vakarienė į namus ar ofisą (tel. 860460605). Atvežimo kaina 1,5€, perkant už 7€ ir daugiau - nemokamas . Rengiame banketus, kaina nuo 11€/ žmogui. Pristatome maistą banketams, furšetams, įmonių šventėms, savaitgalio svečių stalui. Nuo vieno kąsnio užkandžių asorti iki keptų lydekų ir keptų paršelių.

Galime pasiūlyti bene didžiausią vieno kąsnio užkandžių pasirinkimą Klaipėdoje. Užkandžių asortimentas gali būti parenkamas pagal jūsų pomėgius, taip pat, specialiai vyrams, moterims, suderintas su šventės gėrimais.

Kiekvieną savaitgalį renginiai. Jau pamėgti DJ vakarai kiekvieną penktadienį ir šeštadienį. Išskyrus tuos vakarus, kai Kiaulės Kojoje gyva muzika! Koncertuoja nauji, bei žinomi atlikėjai, koncertai, bei DJ vakarai, dažniausia visiškai nemokami! Sekite renginius mūsų FB paskyroje KiaulesKoja.

 

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai