Perkūno namai

Perkūno al. 61, Kaunas
+37037320230
1
Populiarumas
2886 Pamatė
2
Patinka
0 Mėgstamas
0 Komentarai

Perkūno namai

Komentuoti

Jauki restorano „Perkūno namai“ aplinka, pro kurio langus atsiveria žydintis slėnis su šimtamečiais ąžuolais – puiki vieta organizuoti šventinius pokylius, dalykinius pietus, svečių priėmimus bei linksmas vakaro šventes draugų būryje ar su bendradarbiais. Turime dvi pokylių sales: restorano salę, talpinančią iki 50 žmonių arba bibliotekos salę, talpinančią iki 20 žmonių.

Valgiaraštis viešbučio restorane nekasdienis. Jis atnaujinamas kelis kartus per metus, todėl užsukę visada galėsite paragauti naujų gurmaniškų patiekalų. Visi patiekalai – išskirtiniai, patiekiami ir ruošiami tarsi tikri meno kūriniai. Patiekalus kuria ir degustacijose dalyvauja pati restorano savininkė Ingrida Gustienė, kuriai patiekalų ruošimas ir naujų skonių ieškojimai – tikra aistra.

Kiekvieną rytą restorane – tradiciniai angliški pusryčiai. Pietums bei vakarienei – „a la carte“ meniu iš tarptautinės ir lietuviškos virtuvės patiekalų.

Visada skubantiems, bet norintiems nors trumpam atitrūkti nuo dienos rutinos, kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais – nauji specialūs restorano virtuvės šefo pasiūlymai už itin patrauklią kainą!

Nuoširdus asmeninis dėmesys ir kliento džiuginimas – mūsų aptarnavimo pagrindinė filosofija. Stengiamės, kad kiekvienas svečias jaustųsi kaip namie: artimumas neperžengiantis ribų ir visada maloni draugija. Kai kurie svečiai turi savo padavėjus-favoritus ir prašo, kad būtent jie juos aptarnautų.

Restoranas užkariavo daugelio lankytojų simpatijas savo išskirtiniais „Penktadienio klubo“ renginiais su įdomiais ir žymiais žmonėmis bei degustacijomis, įvairiais teminiais vakarais, šventiniais pobūviais ir išvežamais banketais.

Kuo galėtų būti naudingas Jums restoranas:

- banketų ir furšetų organizavimas ir aptarnavimas (restorane „Perkūno namai“ iki 70 svečių arba Jūsų pasirinktoje aplinkoje);

- Jūsų patogumui – ypatingai jaukus ir uždaras kiemas su lauko terasa, erdvi nemokama parkavimo aikštelė, viešbučio kambariai ir kitos viešbučio paslaugos;

- kulinarinių ir konditerinių patiekalų išankstinis užsakymas į namus;

- įvairių teminių vakarų organizavimas;

- kiekvienai šventei – individualus meniu ir sukurta restorano aplinka.

- pobūviai/išvežamieji banketai

Atkreipkite dėmesį: rengiantiems pobūvį mūsų restorane, svečių apgyvendinimui „Perkūno namų“ viešbutyje suteikiama speciali nuolaida.

Restoranas „Perkūno namai“ laikosi geros higienos praktikos taisyklių. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba mums suteikė aukščiausią – 5 balų įvertinimą.

Restorano darbo laikas:  I-VII   12.00-23.00

tel. +370 37 320230

 

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai