Food Projects

Donelaičio g. 62
+370 699 18 143
0 Populiarumas
2651 Pamatė
7
Patinka
3 Mėgstamas
0 Komentarai

Food Projects

Komentuoti

Restoranas jūsų namuose, ofise arba ten, kur tik norite! Food Projects komanda Jūsų numatytu laiku į reikiamą vietą pristatys viską – nuo stalų iki užkandžių, tinkamai paserviruos ir parengs vakarą šventei, beliks tik mėgautis gardžiais skonių potyriais. Food Projects – profesionalų komanda, kurią sudaro aukščiausio lygio virėjai, padavėjai ir organizatoriai. Patikėkite savo šventę mums.

Gaminimo pamokos su profesionaliu virtuvės šefu – unikali ir interaktyvi galimybė stebėti šefo gaminimą, mokytis bei gaminti kartu populiariausių virtuvių valgius.

Barbekiu vakarėlis - tiesiog jūsų kieme iškepsime sultingą kepsnį, gardžiausias daržoves ant grotelių, kol Jūs džiaugsitės puikiu oru ir gera draugija. Viską patieksime iš karto – nepamirštamas skonio nuotykis garantuotas!

Vynai ir Gėrimai - ar teko ragauti klasikinio punšo, itališkojo citrinų didžestyvo Limoncello ar gaivaus Sangria gėrimo iš Ispanijos? Profesionalūs someljė priderins vynus, savo skoninėmis savybėmis geriausiai tinkančius Jūsų vakarui.

Visa informacija apie Food Projects

Daugiau nuotraukų

Artimiausi restoranai žemėlapyje

Komentarai